Eko Sim


Witamy

logo.GIF

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej firmie. Pełna oferta asortymentowa znajduje się w menu szczegółowym – tam znajdziecie Państwo dokładny opis wszystkich dostępnych produktów oraz ich szczegółowe dane.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o skontaktowanie się z nami. Nasze dane teleadresowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Dane potrzebne do dokonania ewnentualnego przelewu (adres siedziby firmy i nr konta bankowego) widnieją w zakładce „O nas”.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

 

OFERTA MIESIĄCA:

* Bibuła gładka, karbowana, falista, dekoracyjna, ozdobna, pakowa, gofrowana: w rolce lub w arkuszach !!! Także krepa / krepina. Bibuła to mnogość kolorów (również meatalizowanych) oraz rozmiarów, z nadrukami lub bez. Idealna bibułka do pakowania ekskluzywnych i eleganckich towarów oraz prezentów i souvenirów !!! Współpracując bezpośrednio z producentem – oferujemy najniższe ceny !!!

* Sznurek i linka: sznurki i linki w każdym rodzaju i gatunku, pełen mix kolorów i grubości !!!

* Przędza i włóczka: przędze i włóczki o klasycznych lub fantazyjnych wzorach, z domieszkami włókien sztucznych i naturalnych, pełna paleta barw i modeli !!!

* Naczynia jednorazowe – jednorazowego użytku:

-z otrębów / otrąb pszennych: nowość – jadalne i całkowicie biodegradowalne jednorazowe naczynia otrębowe – duże talerze i małe talerzyki – wyłącznie z krajowych zbóż !!! Nie parzą rąk, są pyszne – można je zjeść wraz z posiłkiem, lub bezkarnie wyrzucić – są całkowicie biodegradowoalne i ekologiczne !!! Idealne na grill party, piknik, spotkania integracyjne !!! Każda restauracja, kawiarnia, pub, czy klub znajdzie dla nich zastosowanie !!! Sprawdzą się też w takich instytucjach jak SPA, sanatorium, szpital, ośrodek zdrowia, pensjonat czy dom wczasowy… Jako przedstawiciel handlowy producenta – oferujemy najniższe ceny !!!

naczynia kukurydziane: jednorazowego użytku ekologiczne – stworzone z użyciem skrobi kukurydzianej kubki i kubeczki – różne rozmiary i kształty. Są  trwałe – idealnie zastąpią plastikowe – jednorazowe kubki i szklanki !!!

naczynia trzcinowe: ekologiczne, jednorazowe naczynia z przetworzonej trzciny cukrowej – różnego rodzaju, kształtu i rozmiaru talerze, talerzyki, podstawki, formy, foremki, oraz tacki i menu boxy – również z wieczkiem. Idealna alternatywa dla plastkowych naczyń jednorazowego !!!

naczynia palmowe: wielorazowego użytku, ekologiczne misy, miski, tacki i talerze wykonane z prasownych liści palmowych – charakter użytkowy i dekoracyjny !!!

naczynia tekturowe i papierowe: ekologiczne, jednorazowe usztywniane tacki i foremki wykonane z tektury – idealne na grill party – różne kształty i rozmiary !!!

naczynia styropianowe: naczynia, opakowania i pojemniki wykonane ze styropianu – mix kształtów i rozmiarów – pełen wybór – praktyczne i trwałe !!!

naczynia aluminiowe (EPS): tace, tacki, formy, foremki, patery, podstawki oraz inne naczynia i opakowania wykonane z aluminium – mix kształtów i rozmiarów – pełen wybór – praktyczne i trwałe !!!

naczynia z polikwasu mlekowego (PLA): talerze, talerzyki, miseczki, miski, pólmiski, tace, tacki, kubeczki, kubki – również do automatów, także z wieczkiem, kubki i kufle do piwa, wytłoczki i formy do ciast i tortów – również zamykane – mix rozmiarów, kształtów i pojemności – praktyczne i trwałe oraz bardzo eleganckie !!!

naczynia plastikowe: tradycyjne i popularne, przezroczyste lub białe – trwałe plastikowe naczynia jednorazowego użytku – trwałe o klasycznych kształtach kubki, kubeczki, talerze, talerzyki i pucharki do lodów, flaczarki, miski i miseczki – mix kształtów, rozmiarów i pojemności !!!

* Sztućce jednorazowe – jednorazowego użytku:

-sztućce drewniane (lite drewno): wygodne, trwałe i ekologiczne sztućce z litego drewna idealne na grill party oraz imprezy w plenerze !!!

sztućce skrobiowe (skrobia termoplastyczna): wygodne i trwałe jednorazowe sztućce skrobiowe – trwałe i ekologiczne !!!

sztućce plastikowe: jednorazowe sztućce z plastiku – trwałe i eleganckie, białe lub przezroczyste, również w kompletach  – nóż widelec, łyżka, łyżeczka i serwetka !!!

* Pokrowce ochronne, plandeki, etui, okrycia specjalne lub specjalistyczne na określone maszyny i urządzenia – pod wymiar – chroniące przed uszkodzeniami, zalaniem, pożarem, (ognioodporne, olejoodporne, plamoodporne, termoodporne…): każdy pokrowiec ochronny czy inną osłonę wykonujemy każdorazowo na indywidulane zamówienie klienta (niektóre materiały mogą posiadać logo firmowe zamawiającego). Oprócz tego oferujemy odzież ochronną, obuwie ochronne, odzież roboczą, obuwie robocze (buty i odzież oryginalnych marek z certyfikatami), szyjemy na zamówienie ubrania reklamowe itp…

Artykuły BHP i p. poż.: pełen asortyment !!!

z.jpg

x.jpg

w.jpg

t.jpg

q.jpg

e.jpg

b.jpg

a.jpg

min.jpg