Eko Sim


O nas

Eko-SiM to perspektywiczna i rozwijającą się firma z siedzibą w Pabianicach k/Łodzi – stawiająca na szeroko pojęta ekologię.

Główna działalność Eko-SiM polega na kompleksowej obsłudze restauracji, kawiarnii oraz całej szeroko rozumianej gastronomii, a także tak modnych obecnie firm cateringowych i obiektów Spa. W sprzedaży posiadamy pełen wybór ekologicznych naczyń, sztućców oraz wszelkich opakowań – włączając w to również takie nowości rynkowe jak biodegradowalne (bio) naczynia z otrębów, jednorazowe naczynia z przetworzonej kukurydzy, trzciny cukrowej oraz palmy adakatowej, jednorazowe sztućce drewniane lub skrobiowe czy otrębowe (CPLA, PLA), papier pakowy, bezkwasowy, parafinowany, papiery specjalistyczne i techniczne oraz naturalne, mocne sznurki i linki. W niektórych przypadkach jesteśmy jedynymi przedstawicielami i dystrybutorami tych produktów w kraju. Jednym słowem jako nieliczni oferujemy wszystko to, co do tej pory oferowała nam sama przyroda, z tym, że my nadajemy sprzedawanym produktom określoną wartość użytkową – czyli jak to kiedyś powiadali – przyroda w służbie człowieka…

Wśród oferowanych przez nas wyrobów znaleźć można także szeroką gamę różnego rodzaju papieru pakowego (kraft i natron oraz papier bezkwasowy, parafinowany, sublimacyjny), ryżowego, dekoracyjnego, tektury oraz przede wszystkim pełen wybór bibuły pakowej gładkiej, dekoracyjnej, karbowanej oraz marszczonej, albumowej i serwetkowej (bibuły maja charakter pakowy, użytkowy lub dekoracyjny – są wydajne i elastyczne oraz wygodne i ekonomiczne w użyciu, a także trwałe i eleganckie). W sprzedaży jest również tzw. krepa / krepina oraz wypełniacze i wypełnienia do pudełek, toreb, obuwia, a także separatory papierowe do oddzielania / separacji towarów, wykładania pudełek i opakowań, pakowania produktów niezabezpieczonych fabrycznie.

Zaspokajamy również potrzeby branży papierniczej oraz przemysłu lekkiego / włókienniczego (szwalnie, krawcy, szewcy) i spożywczego oraz meblarskiego. W stałej sprzedaży posiadamy wiele rodzajów papieru pod wykroje, tekturę, karton, bibułę, pergamin, półpergamin, oraz gotowe pudełka pakowe i dekoracyjne opakowania o różnych rozmiarach i kształtach (na zamówienie), papiery pakowe, bezkwasowe, parafinowane, wodoodporne, makulaturowe i inne.

Także indywidualni wytwórcy odzieży oraz hobbyści znajdą u nas coś dla siebie – oferujemy bowiem różnego rodzaju sznurki papierowe i pakularne, sploty – produkowane z włókien naturalnych i ekologicznych.

W ramach naszej działalności sprzedajemy również artykuły grillowe (jednorazowe, ekologiczne i biodegradowalne lub plastikowe naczynia, sztućce, tacki, pojemniki, oraz sztućce i tzw. grille parkingowe).

Zajmujemy sie też obrotem artykułami rehabilitacyjnymi – prozdrowotnymi (termofory pluszowe, żelowe kompresy, termiczne ogrzewacze, poduszki ogrzewające) i kosmetykami ekologicznymi (z krzemem jako pierwiastkiem urody i życia).

Mamy również ofertę dla najmłodszych, która obejmuje ekologiczne zabawki z drewna (klocki, łamigłówki, domina).

Sprzedajemy także filtry do wody znanych producentów i naturalne neutraliatory zapachów.

Ponadto jesteśmy też dystrybutorem atestowanej odzieży roboczej, ochronnej, artykułów BHP i p. poż., obuwia roboczego i ochronnego, przygotowywujemy również na indywidualne zamówienia odzież reklamową i pokrowce ochronne – etui – na maszyny i urządzenia techniczne wymagające specjalistycznych zabezpieczeń i materiałów (szyte na miarę, logowane i tworzone wg specyfikacji zamówieniowej odbiorcy).

Powyższa oferta z czasem będzie stale rozbudowywana i poszerzana zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez naszych klientów.

Oferta kierowana jest zarówno do kontrahentów krajowych jak i zagranicznych (jej tłumaczenie znajduje się w menu głownym, w zakładce „English version”).

Zapraszamy także na nasze aukcje internetowe na allegro i ebay – gdzie można nabyć nasze towary.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: poczta@eko-sim.pl – pozostałe dane teleadresowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz miłą, profesjonalną obsługę i krótkie terminy realizowanych zamówień.

Liczymy na Państwa zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

 

 

Oto nasze dane potrzebne do wykonania ewentualnego przelewu (adres siedziby firmy) wraz z numerem konta bankowego (mbank):

 

dane do przelewu (adres siedziby firmy):

EKO-SIM Magdalena Głyda

ul. Konstantynowska 65/67

95-200 Pabianice

tel.: 608704554, 608782330

NIP: 7311676973

REGON: 100210444

numer konta bankowego (mbank):

86 1140 2004 0000 3802 4271 2405

adres strony internetowej i skrzynki e-mail:

www.eko-sim.pl 

poczta@eko-sim.pl

nasz nick na allegro.pl oraz na ebay.pl: eko-sim

 

 

Szanowni klienci – od dnia 25.05.2018 r. wszystkich przedsiębiorców w krajach Unii Europejskiej obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane najczęściej jako RODO).

Oprócz firmy EKO-SiM dostęp do tych danych mogą mieć jedynie podmioty uprawnione do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa (np.: sądy, organy ścigania, organy administracji skarbowej) – oczywiście tylko wtedy, gdy wystąpią z żądaniem opartym o stosowną podstawę prawną.

Każde przetwarzanie danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami podstawie prawnej. Podstawą prawna przetwarzania danych osobowych w celu świadczonych przez firmę EKO-SiM usług sprzedaży towarów jest niezbędność do wykonywania umów o ich świadczenie. Sprzedając określony towar – każdorazowo sprzedający i kupujący umawiają się co do formy jego sprzedaży – następuje ustalenie ceny, opcji wysyłki, płatności, terminu dostawy oraz pozostałych ewentualnych warunków dodatkowych. Powyższe ustalenia stanowią podstawę prawna do wykonania każdej sprzedaży. Aby móc tą sprzedaż w pełni zrealizować, trzeba posłużyć się danymi osobowymi nabywcy (oczywiście trzymając się przy tym ustalonej polityki bezpieczeństwa w zakresie ich przetwarzania i przechowywania). Aby można było sprzedać i następnie dostarczyć zakupiony przez klienta wraz z opłacona przesyłką towar – podczas dokonywania czynności sprzedażowych trzeba użyć jego danych (imienia, nazwiska, nazwy firmy, adresu, telefonu, NIP-u, numeru rachunku bankowego) – na kopertach, paczkach, formularzach wysyłkowych (pocztowych lub kurierskich), przy ewentualnych przelewach bankowych (internetowych lub w siedzibie banku), na dokumentach sprzedażowych (fakturach). Dostęp do nich zatem z uwagi na obowiązek wypełnienia przez firmę EKO-SiM jako sprzedawcę – wszystkich umówionych warunków sprzedaży – uzyskają więc firmy kurierskie lub poczta (w zależności o umówionej odrębnie z klientem formy wysyłki) oraz banki (podczas dokonywania ewentualnego przelewu) – jest to niezbędna aby taka sprzedaż w pełni została zrealizowana.

Firma EKO-SiM nie prowadzi żadnych konkursów, programów lojalnościowych, ani innych działań marketingowych w których dane klientów mogłyby zostać ujawnione i użyte przez inne osoby trzecie. Księgowość prowadzona jest również samodzielnie przez firmę EKO-SiM. Dane osobowe klientów są przechowywane w legalnym programie księgowym, zainstalowanym na firmowym komputerze, chronionym legalnym programem antywirusowym i hasłem dostępowym oraz w formie papierowych faktur i dokumentów wysyłkowych lub dokumentów bankowych, które przechowywane są w zamkniętym sejfie i wykorzystywane wyłącznie na potrzeby księgowe i wysyłkowe.

Firma EKO-SiM wprowadziła też dodatkową, wewnętrzną politykę bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych (politykę prywatności).

Szanowni klienci dokonując zakupu towarów w firmie EKO-SiM wyrażacie Państwo tym samym zgodę na przetwarzanie w wyżej wymienionym zakresie, po dniu 25.05.2018 r. przesłanych danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dane osobowe nie podlegają profilowaniu.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres, w którym firma EKO-SIM kontaktuje się z Państwem w związku z realizacją umowy oraz po zakończeniu tego okresu:

-przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej oraz podatkowej, w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na firmie EKO-SIM,

-przez okres przedawnienia roszczeń określony w przepisach prawa w celu dochodzenia lub ochrony roszczeń związanych z prowadzona działalnością gospodarczą.

Dane nie są profilowane i podawane są dobrowolnie.

Macie Państwo prawo w każdej chwili do żądania usunięcia bądź zmiany przesłanych danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.

Adres kontaktowy e-mail: poczta@eko-sim.pl

 

 

 

 

 

 


MENU