Eko Sim


O nas

Eko-SiM to perspektywiczna i rozwijającą się firma z siedzibą w Pabianicach k/Łodzi – stawiająca na szeroko pojęta ekologię.

Główna działalność Eko-SiM polega na kompleksowej obsłudze restauracji, kawiarnii oraz całej szeroko rozumianej gastronomii, a także tak modnych obecnie firm cateringowych i obiektów Spa. W sprzedaży posiadamy pełen wybór ekologicznych naczyń, sztućców oraz wszelkich opakowań – włączając w to również takie nowości rynkowe jak biodegradowalne (bio) naczynia z otrębów, jednorazowe naczynia z przetworzonej kukurydzy, trzciny cukrowej oraz palmy adakatowej, jednorazowe sztućce drewniane lub skrobiowe czy otrębowe (CPLA, PLA), papier pakowy, bezkwasowy, parafinowany, papiery specjalistyczne i techniczne oraz naturalne, mocne sznurki i linki. W niektórych przypadkach jesteśmy jedynymi przedstawicielami i dystrybutorami tych produktów w kraju. Jednym słowem jako nieliczni oferujemy wszystko to, co do tej pory oferowała nam sama przyroda, z tym że my nadajemy sprzedawanym produktom określona wartość użytkową – czyli jak to kiedyś powiadali – przyroda w służbie człowieka !!! 

Wśród oferowanych przez nas wyrobów znaleźć można także szeroką gamę różnego rodzaju papieru pakowego (kraft i natron oraz papier bezkwasowy, parafinowany, sublimacyjny), ryżowego, dekoracyjnego, tektury oraz przede wszystkim pełen wybór bibuły pakowej gładkiej, dekoracyjnej, karbowanej oraz marszczonej, albumowej i serwetkowej (bibuły maja charakter pakowy, użytkowy lub dekoracyjny – są wydajne i elastyczne oraz wygodne i ekonomiczne w użyciu, a także trwałe i eleganckie). W sprzedaży jest również tzw. krepa / krepina oraz wypełniacze i wypełnienia do pudełek, toreb, obuwia, a także separatory papierowe do oddzielania / separacji towarów, wykładania pudełek i opakowań, pakowania produktów niezabezpieczonych fabrycznie.

Zaspokajamy również potrzeby branży papierniczej oraz przemysłu lekkiego / włókienniczego (szwalnie, krawcy, szewcy) i spożywczego oraz meblarskiego. W stałej sprzedaży posiadamy wiele rodzajów papieru pod wykroje, tekturę, karton, bibułę, pergamin, półpergamin, oraz gotowe pudełka pakowe i dekoracyjne opakowania o różnych rozmiarach i kształtach (na zamówienie), papiery pakowe, bezkwasowe, parafinowane, wodoodporne, makulaturowe i inne.

Także indywidualni wytwórcy odzieży oraz hobbyści znajdą u nas coś dla siebie – oferujemy bowiem różnego rodzaju sznurki papierowe i pakularne, sploty – produkowane z włókien naturalnych i ekologicznych.

W ramach naszej działalności sprzedajemy również artykuły grillowe (jednorazowe, ekologiczne i biodegradowalne lub plastikowe naczynia, sztućce, tacki, pojemniki, oraz sztućce i tzw. grille parkingowe).

Zajmujemy sie też obrotem artykułami rehabilitacyjnymi – prozdrowotnymi (termofory pluszowe, żelowe kompresy, termiczne ogrzewacze, poduszki ogrzewające) i kosmetykami ekologicznymi (z krzemem jako pierwiastkiem urody i życia).

Mamy również ofertę dla najmłodszych, która obejmuje ekologiczne zabawki z drewna (klocki, łamigłówki, domina).

Sprzedajemy także filtry do wody znanych producentów i naturalne neutraliatory zapachów.

Ponadto jesteśmy też dystrybutorem atestowanej odzieży roboczej, ochronnej, artykułów BHP i p. poż., obuwia roboczego i ochronnego, przygotowywujemy również na indywidualne zamówienia odzież reklamową i pokrowce ochronne – etui – na maszyny i urządzenia techniczne wymagające specjalistycznych zabezpieczeń i materiałów (szyte na miarę, logowane i tworzone wg specyfikacji zamówieniowej odbiorcy).

Powyższa oferta z czasem będzie stale rozbudowywana i poszerzana zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez naszych klientów.

Oferta kierowana jest zarówno do kontrahentów krajowych jak i zagranicznych (jej tłumaczenie znajduje się w menu głownym, w zakładce „English version”).

Zapraszamy także na nasze aukcje internetowe na allegro i ebay – gdzie można nabyć nasze towary.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: poczta@eko-sim.pl – pozostałe dane teleadresowe znajdują się w zakładce „Kontakt”.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz miłą, profesjonalną obsługę i krótkie terminy realizowanych zamówień.

Liczymy na Państwa zainteresowanie i zapraszamy do współpracy.

 

Oto nasze dane potrzebne do wykonania ewentualnego przelewu (adres siedziby firmy) wraz z numerem konta bankowego (mbank):

 

dane do przelewu (adres siedziby firmy):

EKO-SIM Magdalena Głyda

ul. Konstantynowska 65/67

95-200 Pabianice

tel.: 608704554, 608782330

NIP: 7311676973

REGON: 100210444

numer konta bankowego (mbank):

86 1140 2004 0000 3802 4271 2405

adres strony internetowej i skrzynki e-mail:

www.eko-sim.pl 

poczta@eko-sim.pl

nasz nick na allegro.pl oraz na ebay.pl: eko-sim

 

 

 

 

 

 


MENU