JEDNORAZOWE SZTUĆCE EKOLOGICZNE


sztućce papierowe

sztućce z prasowanego papieru, gładkie i eleganckie papierowe widelce, widelczyki, łyżki, łyżeczki, noże, łopatki do lodów. Są lekkie i bezpieczne – szczególnie dla dzieci, mogą też występować w kolorze beżowym – są to sztućce jednorazowe – ekologiczne i biodegradowalne.


sztućce drewniane
– sztućce z litego drewna, gładkie i eleganckie drewniane widelce, widelczyki do frytek, łyżki, łyżeczki, noże, mieszadełka, wykałaczki, szpatułki – są to sztućce jednorazowe. Nie są niczym lakierowane i niczym pokrywane. Są to sztućce jednorazowe – ekologiczne i biodegradowalne.


sztućce skrobiowe
– (PLA przezroczyste - polikwas mlekowy i CPLA białe - uwapniony polikwasy mlekowy, zmodyfikowana skrobia kukurydziana  – również konfekcjonowane / foliowane w komplety z serwetką, solą, pieprzem) – oferujemy skrobiowe noże, widelce, łyżki i łyżeczki. Mimo, iż z wyglądu przypominaja plastikowe – są ekologiczne i biodegradowalne – są to sztućce jednorazowe, ale ich właściwe traktowanie pozwala po umyciu na kilkakrotne ich użycie. Są to sztućce jednorazowe – ekologiczne i biodegradowalne.


sztućce otrębowe
(z dodatkiem PLA – polikwas mlekowy, zmodyfikowana skrobia kukurydziana i otręby pszenne) – to otrębowe noże i widelce. Są to sztućce jednorazowe. Są to sztućce jednorazowe – ekologiczne i biodegradowalne.
Produkt firmy Biotrem.


sztućce plastikowe wzmacniane cienkowarstwowe
– nie są to w pełni ekologiczne sztućce, aczkolwiek zminimalizowano ich wagę przez co plastiku jest w nich mniej niż w tradycyjnych, a sztućce mimo wszystko zachowują swoją sztywność. Są lekkie i trwałe. Mogą po umyciu służyć kilkakrotnie.
Mają kolor biały lub mogą być całkowicie przeźroczyste – oferujemy plastikowe noże, widelce, łyżki, łyżeczki, mieszadełka.


sztućce konfekcjonowane
– komplety sztućców i dodatków pakowane w folię lub papier – sztućce ekologiczne PLA i CPLA (skrobiowe - kukurydziane) lub drewniane, otrębowe  albo wzmocnione – plastikowe cienkowarstwowe (białe, czarne, przezroczyste / transparentne) – pakujemy w komplety o zróżnicowanej konfiguracji (np. nóż, łyżka, widelec, łyżeczka – możliwe jest także dodanie do takiego zestawu również serwetki, soli, pieprzu, wykałaczek, itp.).